V Wojewódzkie Zawody Sportowo Pożarnicze

24-08-2014 17:01:52

W dniu 24.08.2014r. na Stadionie Miejskim w Lubaczowie odbyły się V Wojewódzkie Zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych (grupa A i C). W rywalizacji zmierzyli się ubiegłoroczni zwycięzcy zawodów powiatowych. Nasz powiat reprezentowały  dwie jednostki OSP. W grupie A - OSP Skołyszyn i w grupie C - OSP Krempna. Ze względu na niesprzyjające warunki atmosfreyczne komisja sędziowska zrezygnowała z przeprowadzenia konkurencji sztafety bojowej 7x50. Drużyny rywalizowały jedynie w rozwinięciu bojowym.

Organizatorzy zawodów: Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Rzeszowie wraz z Urzędem Marszałkowskim w Rzeszowie, Starostwem Powiatowym w Lubaczowie oraz Burmistrzem Miasta Lubaczowa.

Dziękujemy naszym druhnom i druhom za poświęcony czas na przygotowanie się do startu i udziałw zawodach.

Wyniki zawodów dostępne na stronie KW PSP.

Grupa A - Męskie Drużyny Pożarnicze

Grupa C - Kobiece Drużyny Pożarnicze