Podsumowanie współpracy z JKMiRD

12-11-2013 13:00:54

W ramach obchodów 95. Rocznicy Odzyskania Niepodległości, z inicjatywy Jasielskiego Klubu Motorowego i Ratownictwa Drogowego już po raz trzynasty zorganizowano Jasielski Samochodowy Rajd Niepodległości, któremu nadano charakter VIII Rundy Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego Polskiego Związku Motorowego w Konkursowej Jeździe Samochodem. Jak co roku trasę rajdu zabezpieczali strażacy z gminy Brzyska i Kołaczyc. Tradycyjnie, po zakończeniu zawodów, odbyło się podsumowanie sezonu motorowego 2013 oraz działalności Jasielskiego Klubu Motorowego i Ratownictwa Drogowego w obecnym roku kalendarzowym. Na zaproszenie prezesa JKMiRD Józefa Biernackiego w spotkaniu uczestniczył Prezes ZOP ZOSP RP Stanisław Święch, który wspólnie z Komendantem Powiatowym PSP st.bryg. Wiesławem Latoszkiem dokonali dekoracji działaczy JKMiRD przyznanymi przez Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Rzeszowie medalami „Za zasługi dla pożarnictwa”. Odznaczeni zostali: Andrzej Zajdel (srebrny), Jerzy Tarkowski, Daniel Baron i Damian Palar (brązowe).

Prezes ZOP ZOSP RP wręczył pamiatkowy grawerton Prezesowi "Trans-Wiert" Zbigniewowi Myśliwcowi w podziękowaniu za dotychczsową owocną współpracę i udzielaną pomoc jednostkom OSP w powiecie jasielskim.

Burmistrz Miasta Kołaczyc Małgorzata Salacha i Komendant Gminny Zwiazku OSP RP w Kołaczycach dh Józef Macek odebrali od Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP deskę ortopedyczną, która wcześniej została przekazana w ramach współpracy przez JKMiRD dla ZOP ZOSP RP w Jaśle.

Relacja na stronie JKMiRD

Relacja w portalu "Wirtualne Jasło"