Święto Wojska Polskiego

18-08-2013 16:53:01

W dniu 15.08.2013r. w Jaśle odbyły się uroczystości związane ze Świętem Wojska Polskiego. Na zaproszenie Wojskowego Komendanta Uzupełnień w uroczystościach tych wziął udział Prezes ZOP ZOSP RP dh Stanisław Święch, który w imieniu strażaków ziemi jasielskiej złożył symboliczną wiązankę kwiatów na Grobie Nieznanego Żołnierza. W uroczystościach uczestniczył również poczet sztandarow ZOP Związku w składzie: Piotr Kosiek, Marcin Jajko i Jacek Kędzior. Okolicznościowy list został przekazany na ręce Komendanta WKU ppł. Andrzeja Nykiel.

photo wojsko_zpsbc294a19.jpg

fot.terazjasło

Z okazji Święta Wojska Polskiego pragnę na Pana ręce złożyć serdeczne życzenia oraz wyrazy uznania żołnierzom służby zawodowej i Narodowych Sił Rezerwowych a także pracownikom cywilnym Wojskowej Komendy Uzupełnień.

Pragnę również serdecznie pozdrowić kombatantów i weteranów, żołnierzy rezerwy i w stanie spoczynku, z których wielu nadal służy swoim doświadczeniem, również w szeregach Ochotniczych Straży Pożarnych.

W imieniu Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Jaśle dziękuję za dotychczasową współpracę.

Wszystkim Państwu życzę, oprócz zawodowej i służbowej satysfakcji, jak najlepszego zdrowia i wiele osobistej pomyślności.

photo wojskopoczet_zps822a36ba.jpg

fot.terazjasło